Rasty rez

Datum ztráty 01.03.2015
Místo ztráty Líšnice, Líšnice ev.č. 250
Telefon 773003618
Odměna ANO
Jméno Rasty rez
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Maďarský ohař krátkosrstý
Věk 8 let
Barva Hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Rasty je 8 let starý pes, čistokrevný Maďarský ohař hnědé barvy, slyšící na jméno "rasty", "rasťák", "maďar".... Zaběhl se za zvěří v neděli 1.3. (tento víkend) v podvečer mezi obcemi, Klínec, Líšnice, Bojov (okr. Praha Západ). Jelikož má velký akční rádius, může se pohybovat v okolí, Mníšku pod Brdy, Dobříše, Zbraslavi. Okolí ztráty zná. Na sobě měl obyčejný stříbrný stahovací obojek se stříbrnou známkou obce Líšnice. Má vytetované číslo na levém uchu "2611", na levém stehně asi 3 cm jizva. Oproti některým fotkám má šediny. Čipovaný, ani kastrovaný není. Váží cca 28 kg. Rasty není agresivní, má rád lidi a děti. Neublížil by. Ostatní pejsky také snáší dobře, je velice hravý. Voda mu nevadí, umí plavat. V autě je zvyklý jezdit. Je fyzicky velice aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rasty rez

Přihlášení: