Rarášek

Datum ztráty 18.06.2019
Místo ztráty Olomouc, Jeremenkova
Telefon 723514628
Jméno Rarášek
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Kříženec
Věk 16 let
Barva béžová s černou
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rarášek je 16 let starý kocour. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný a váží asi 5 kg. Je béžový a má černou hlavu a černé tlapky, mohl by kulhat, měl poraněnou nožku. Utekl majitelce v úterý 18.6.2019 na vlakovém nádraží v Olomouci. Utíkal směrem za 5. nástupiště směrem k mostu, po kterém jezdí tramvaje do Hodolan. Kocour je plachý a určitě se nenechá chytit. Pokud by ho někdo viděl, dejte prosím vědět na tel. č. 723 514 628 nebo pište na e-mail ja.zapletalova@upol.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rarášek

Přihlášení: