Rarášek

Datum ztráty 10.12.2014
Místo ztráty Lhota pod Libčany, Lhota pod Libčany
Telefon 602587090
Odměna ANO
Jméno Rarášek
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Kočka domácí 
Věk 5
Barva černobílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hledám kocourka Raráška, je černobílý, 5 let. Má více černé barvy, nosánek černý, tlapky bílé, vzadu jedna tlapka ponožka a druhá podkolenka, v předu jen ponožky, ocásek po úraze bez špičky, nožičky zadní má jako chaplin a na jedné nožce má méně prstíku, též po úraze a následné operaci, ale to není moc vidět. Byl poměrně mohutný - 4-5 kg, velká hlava, je bojácný, cizích lidí se bojí. Ostatní kočky snáší dobře. Také je kastrovaný. Čipovaný, ani tetovaný není, obojek na sobě žádný neměl. Od 10.12. 14 se mi nevrátil domů (Lhota pod Libčany) . Okolí Hubenice, Praskačka, Dobřenice, Osice, Trávník. Chodíme hledat, u silnice nikde není. Byl zvyklý chodit ven, nikdy dříve takto na delší dobu neutekl, okolí ztráty zná. Do vody nevleze, autem není zvyklý jezdit, Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rarášek

Přihlášení: