Rambo

Datum ztráty 14.10.2014
Místo ztráty Želivec, osikova 363
Telefon 733120609
Jméno Rambo
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Čivava
Věk 6 měsíců
Barva Zlatý s bílým krkem
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rambo je štěňátko mini čivavy, 6 měsíců starý. Je zlaté barvy s bílým krkem a tmavým čumákem, slyší na jméno Rambík. Váží 800g. Utekl nám ze zahrady 14.10. pod brankou na adrese Osikova 363, Želivec. Neměl žádný obojek, není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. K lidem je velice přátelský a společenský. Ostatních pejsků se velice bojí !! Když nějaký pes štěkl, Rambo pelášil pryč. Okolí ztráty zná. Umí jezdit autem, fyzicky je aktivní. Ve vodě se ještě nikdy nekoupal.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rambo

Přihlášení: