Raketa

Datum ztráty 03.07.2015
Místo ztráty Počeplice, Počeplice 23
Telefon 775039664
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Raketa
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva pískově žlutá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Raketa (slyší spíš na jméno Rakka) je milá, přítulná, někdy plachá. Na fotografii je asi roční, nyní je větší, protáhlejší. Srst dlouhá. Ztratila se se svojí sestrou Mášou (nejsou si podobné), pravděpodobně budou spolu běhat v lesích. Je čipovaná (203096100140800) a na látkovém obojku má kovovou známku se jménem a tel. číslem. Váží cca 20 kg. Není kastrovaná. Byla i se svou sestrou na hlídání, odkud obě utekly. Okolí teda moc dobře neznají. Vodu mají rády a plavat umí. Na jízdu autem jsou zvyklé. Jsou zvyklé především na pobyt doma. Vzhledem k věku jsou aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Raketa

Přihlášení: