Quasim

Datum ztráty 18.03.2015
Místo ztráty Únětice, Mlýnská
Telefon 773928457
Jméno Quasim
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk 9 Let
Barva hnědočerná
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se nám pejsek Quasik spolu se svojí kamarádkou - štěnětem Pimpy. Je starý 9 Let. Čip, ani tetování bohužel nemá. Na krku bohužel žádný obojek nemá. Není kastrovaný. Váží cca 30 Kg. Utekli přes noc ze zahrady. Na své jméno slyší a reaguje. Povahově je hodný, přátelský a společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se nalákat nechal. Je slepý na jedno oko. Chronický útěkář to není. Okolí místa ztráty by znát měl. V pohybu je klidnější povahy. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma, ale venku mu to nedělá problém. Otužilý docela je, zima mu nevadí. Budeme vděčni za jakékoliv informace. Děkujeme. Telefon 773928457

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Quasim

Přihlášení: