Quaker

Datum ztráty 11.05.2015
Místo ztráty Liberec, Radčice, Ke Sluji 45
Telefon 733198277
Jméno Quaker
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Border kolie
Věk 4 roky
Barva černobílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dne 11.5.2015 okolo 6 ráno nám ze zahrady odešel pes. Je černobílý, jen na uších trochu narezlý, nejde to moc vidět. Je vyšší než normální border kolie, trochu vychrtlí neboť je na antibiotikách a možná bude i kulhat na pravou přední tlapku. Váží cca 22 Kg. Neměl na sobě žádný obojek, ale je čipovaný. Číslo čipu je na vyžádání. Je přátelský, jde i k cizím lidem. Povahově je společenský. Nikdo se ho nemusí vůbec bát. Má rád aportování. Na hračku by se nechal nalákat. Zdravotní stav dobrý. V jídle vybíravý není. Tetování nemá. Slyší na "Kunik". Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí a rád plave. Autem umí jezdit, jezdí dokonce rád. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilý moc nebude, ale aktuální noci by zvládnout měl. Telefon 733198277

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Quaker

Přihlášení: