Pussy

Datum ztráty 25.08.2015
Místo ztráty Praha 8, Invalidovna
Telefon 739626600
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Pussy
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Čivava
Věk 9 měsíců
Barva Béžová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pussy je 9 měsíců stará fenka čivavy. Je béžová, má bílý flek pod krkem a pod nohami tmavší fleky. Na své jméno slyší, ale vůči cizím lidem je spíše plachá, štěká, při pokusu o kontakt si ale lehne na záda a je submisivní. Je malinká, váží 2 kg, má na sobě černé kšíry. Má čip (900032001805076). Není kastrovaná. Ztratila se 25.8. okolo 17.hodiny u tramvajové zastávky Invalidovna - utekla před psem, který ji honil. Plavat umí, ale sama do vody nepůjde, jízdu autem zvládá bez problémů. Je zvyklá na pobyt doma a je hodně aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pussy

Přihlášení: