Puppa

Datum ztráty 11.12.2019
Místo ztráty Býkev 127,
Telefon 724162598
Jméno Puppa
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Mourovatá s bílými znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Puppa je 3 roky stará kočka. Na sobě má černý obojek, viz foto, čipovaná není. Je kastrovaná a váží asi 3,5 kg. Doma je mazlivá, ale venku se má na pozoru. Ráda se toulá venku, ale vždy se do druhého dne vrátí, dodnes však nepřišla domů. Zatoulala se 11.12. v obci Býkev u Mělníka. Prošli jsme naše okolí, volali jsme na ni, ptali se, ale jako by se po ni slehla zem :( Doufám, že jen vyrazila na delší výlet a vrátí se domů, tak jako vždy. Pokud ji však někdo našel, nebo jen zahlédl budu ráda za každou informaci. Děkuji

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Puppa

Přihlášení: