Pupík

Datum ztráty 04.06.2023
Místo ztráty Všelibice, Budíkov 36
Telefon 608859949
Jméno Pupík
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Kočka domácí 
Věk 14 měsíců
Barva Zrzavý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pupík je 14 měsíců starý zrzavý kocourek. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný a váží asi 4-5kg. V oblasti krku kolem dokola kratší chlupy od antiparazitního obojku. Je obvykle velmi živý a hravý, má rád lidi i psy (větší plemena), je přítulný. Chalupáři v sousedství ho CÍLENĚ v dobu naši nepřítomnosti odvezli autem, prý někam do vedlejší vesnice (Všelibice), aby je ,,neotravoval” u jejich chalupy, kde se nezdržoval nikdy dlouhodobě- pouze během víkendu, kdy se ho zbavili.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pupík

Přihlášení: