Pupík

Datum ztráty 12.05.2021
Místo ztráty Brno-Židenice, Tomáškova 7
Telefon 722465636
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Pupík
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2 roky
Barva černo-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pupík je 2 roky starý černo bílý kocour. Nemá obojek ani čip a je kastrovaný. Je to bytový kocour. Má všechny 4 tlapky bílé s černými značkami, bílý čumáček a černou hlavu, ouška i hřbet. Je plachý, přistěhovali jsme se teprve před týdnem, předtím žil s námi v bytě v 6. patře a ven neměl kam chodit, jen občas jsme ho brávali na dům k rodině. Rád se schovává pod auty. Utekl do vnitrobloku, tak je velká pravděpodobnost, že se ven na ulici nedostal. Ale nevíme, samozřejmě...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pupík

Přihlášení: