Pupí

Datum ztráty 09.09.2017
Místo ztráty Ondřejov, Nad Lipami
Telefon 607258684
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Pupí
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 13 let
Barva tmavě šedá a zlatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pupí je 13 let starý pes. Na své jméno slyší. Váží 2 kg. Je bez obojku, ve slabinách má špatně čitelné zelené tetovací číslo, na pravé zadní nožce má dosud nevyndané stehy po operaci. Je ostříhaný, dlouhý ocas, barva těla tmavě šedá se zlatou hlavou a nohami, kde je srst delší. Je přítulný, důvěřivý. Ztratil se 9.9. 2017 v Ondřejově cca v 17 hod. V tuto dobu se konala na Ondřejovské hvězdárně oslava 100 let od založení, bylo zde mnoho lidí, je možné, že pejska někdo na silnici naložil a odvezl. Předem děkuji za případné info. Nálezci odměna 5000 Kč.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pupí

Přihlášení: