PUNŤA

Datum ztráty 19.02.2018
Místo ztráty Ostrava-Třebovice, Rozvojová
Telefon 732332396
Jméno PUNŤA
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva trikolora
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jde o kočku, která se ztratila 18.8.2017 v Ostravě Hošťálkovicích. Po půl roce pátrání se nám ozval pán z Ostravy Třebovic, že kočku viděl 19.února 2018 na ulici Rozvojové a na ulici Krameriové. Není vyloučeno, že kočka může migrovat po Třebovicích, případně přes cestu až na pátý obvod Poruby. Kočka má 5,5 roku, je kastrovaná, bílá s černorezavými fleky, nápadný je černý flíček ve tvaru slzy přes levé oko. Slyší na jméno PUNŤA. Prosím, kdybyste ji viděli, dejte nám vědět na tel. 732332396.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se PUNŤA

Přihlášení: