Princezna

Datum ztráty 08.11.2021
Místo ztráty Jindřichov, 13
Telefon 732454838
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Princezna
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Přerov
Plemeno Pták
Věk 1 rok
Barva Splash
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Princezna je chovná splash USA hedvábnička, která nám byla jako jediná slepice za celou dobu našeho chovh, odcizena ze zahrady. Možnost dravce jsme po několika dnech pozorování vyloučili, evidentně ji někdo ukradl na tip, možná si ji chce sám použít chovné zvíře. Jedná se o na první pohled velice dobře ifentifikovatelnou slepici, splash zbarvení v USA typu se v ČR zatím hojně nechová, pokud vůbec. Princezna je člen rodiny a byli bychom velice rádi, kdyby se nám vrátila.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Princezna

Přihlášení: