Primo

Datum ztráty 08.05.2014
Místo ztráty Tábor, V Zahrádkách 196
Telefon 776060006
Odměna 15.000,- Kč
Jméno Primo
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Jezevčík
Věk 4 roky
Barva Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Primo je drsnosrstý jezevčík, samec, 4 roky starý, barva - divočák (černo-hnědý). Je to lovecký pes. Váží 7,5 kg, není čipovaný, ani kastrovaný. V uších má tetování 81758. Zaběhl se 8.5.14 společně s retrívrem ve městě Tábor, ul. V Zahrádkách 196. Naposledy viděn u Malšic směrem na Lom – zlatý retriever se již našel. K ostatním pejskům není agresivní. Cizím lidem se spíše vyhýbá, ale po pěti dnech co je pryč už bude vyhledávat potravu a pravděpodobně půjde i k cizím lidem.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Primo

Přihlášení: