Prchlík

Datum ztráty 26.03.2019
Místo ztráty Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Dr. Beneše 1155
Telefon 739001697
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Prchlík
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Prchlík je 5 let starý černý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží necelých 5 kg. Pravé ouško má jakoby "okousané". K cizím lidem hodný, ale opatrný, spíše plachý. Má atypickou chůzi - následek několikanásobné zlomeniny v pánevní oblasti. Z tohoto důvodu má i velice omezenou průchodnost střev a nesmí granule a jinou tvrdou stravu. Ztratil se 26.3. se ve Staré Boleslavi, ul. Dr. Beneše. Za jakékoliv informace budeme vděční. Nálezci odměna. lukaskova.monika@gmail.com, 739001697

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Prchlík

Přihlášení: