Pralinka

Datum ztráty 13.01.2015
Místo ztráty Mirotice, Jarotice 8
Telefon 604929045
Odměna ANO
Jméno Pralinka
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Písek
Plemeno Briard
Věk 3 roky
Barva hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Pralinka je 3 roky stará fena, plemeno Briard. Je tmavě hnědá, na uších a čumáku má černé znaky. Váží 40 kg. Pralinka utekla ze dvora 13.1.2015 v Miroticích. Dne 14.1. byla v dopoledních hodinách spatřena v doprovodu malého černého psa v okolí vesnice Boudy (zvané Buda) u Čimelic a Mirotic. Na krku měla kožený obojek se známkou města Mirotice. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Zrovna hárá. Nad pravým okem má velkou bradavici. Je přátelská vůči lidem, zvyklá na děti. Očkovaná. Nemá ráda jiné feny. Okolí ztráty nezná, nikdy dříve neutekla. Voda ji nevadí, koupe se. Autem jezdí nerada. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pralinka

Přihlášení: