PR Jupiter Loving Bear, CZ

Datum ztráty 18.05.2015
Místo ztráty Hradec Králové, Křivá 89/14
Telefon 777271878
Odměna ANO
Jméno PR Jupiter Loving Bear, CZ
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 3 roky
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jupiter je 3 roky starý kocourek pleme Mainská mývalí kočka. Je úplně celý černý (fotky klamou), váží cca 7 kg, na uších má štětičky. Nemá na sobě žádný obojek, ale je čipovaný (900088000338716). Je vykastrovaný, v dobré kondici. Ztratil se v pondělí 18.5.2015 okolo 14:00 hodiny. Normálně se drží vždy jen na zahradě. Jeho ztracení je mi záhadou. Nikdy dříve neutekl, okolí vůbec nezná. Vůči cizím lidem je ostražitý, nenechá se pohladit a nejspíš ani nalákat na pamlsek. Na vodu je zvyklý a na jízdu autem také. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Je velmi aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se PR Jupiter Loving Bear, CZ

Přihlášení: