Pow Wow

Datum ztráty 28.09.2014
Místo ztráty Velké Chvojno, Luční Chvojno
Telefon 737439012
Odměna ANO
Jméno Pow Wow
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Ústí nad Labem
Plemeno Australský honácký pes
Věk 2
Barva modrá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Pow wow (Pauvau) je fenečka 2 roky stará, plemeno Australský honácký pes. Má šedivo stříbrnou srst a váží cca 25 kg. Je čipovaná, číslo zatím není k dispozici. Tetovaná, ani kastrovaná není. V době ztráty měla lehkou falešnou březost (lehká laktace). Ztratila se 28.9. ve Velkém Chvojně. Měla na sobě žlutý obojek proti blechám. Je milá,. hodná, nejspíš byla ukradena nebo jí má někdo doma. Cizích lidí se nebojí. Ostatní psy snáší dobře. Okolí velmi dobře zná. Nikdy dříve neutekla, není toulavá. Fyzicky je aktivní, voda ji nevadí. Umí jezdit autem.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pow Wow

Přihlášení: