Poppik

Datum ztráty 23.09.2019
Místo ztráty Pribram, Autobusové nádraží, centrum
Telefon 603363249
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Poppik
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Pražský krysařík
Věk 1,5 roku
Barva Černá s palenim
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Poppík je 1,5 roku starý pes. Na jméno slyší a váží 3,5 kg. Nemá obojek, čip ani tetování a není kastrovaný. Pejsek se ztratil novým majitelům, kteří ho měli cca 30 min. Údajně se vyvlekl z obojku, nemá tedy vůbec nic. Je hodný pouze na své, které zná, ať lidi či zvířátka. Nevím, jak se mohl vyvleknout, ale hledala jsem v Příbrami všude. Může být kdekoli. Pokud někdo chytí, vrátí či podá info k jeho odchycen, odměna. Je to milovník a krásný pejsek. Prožil již hodně špatného a zaslouží si už jen krásný život.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Poppik

Přihlášení: