Popelka

Datum ztráty 18.12.2015
Místo ztráty Bžany, 89
Telefon 773000344
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Popelka
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Teplice
Plemeno Kříženec
Věk 3,5 roku
Barva Bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Popelka je 3,5 roku stará kříženka. Na své jméno slyší a nebo také na jméno Popuna. Je celá bílá, chlupatá a váží cca 10-12 kg. Má na sobě hnědý látkový obojek s modrými puntíky a na něm 2 známky - zelenou z veteriny a červené srdíčko se jménem a telefonem na majitelku. Nemá čip ani tetování, není kastrovaná. Je velmi přátelská a inteligentní. Ztratila se 18.12., kdy se protáhla dírou v plotě a v noci se nevrátila domů. Je to velký mazel. Doma na ní čekají její dvě psí kamarádky. Utekla poprvé, máme o ní veliký strach.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Popelka

Přihlášení: