Popelka

Datum ztráty 30.10.2015
Místo ztráty Ostrava - Poruba, Opavská 34
Telefon 725489422
Odměna ANO
Jméno Popelka
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kočka domácí 
Věk 5 let
Barva černo - hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Prosíme o pomoc při hledání 5-ti leté, černo - hnědé kočičky (světle hnědé bříško), slyšící na jméno Popelka. Váží 6 kg. V době ztráty na sobě neměla žádný obojek. Čip ani tetování nemá. Kastrovaná je. Je od malička zvyklá pouze v bytě, je vykastrovaná, zdravá, přítulná. Ztratila se 30.10.2015 v Ostravě - Porubě na ulici Opavská 34 (v okolí Poruba Vozovna). Za jakékoliv informace budeme moc vděční, prosím neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na tel. 702 287 242, 725 489 422

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Popelka

Přihlášení: