Polly

Datum ztráty 27.03.2021
Místo ztráty Vyškov, Smetanovo nábřeží 21
Telefon 723333226
Odměna 500,- Kč
Jméno Polly
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Vyškov
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva tříbarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Polly je 2 roky stará kočka. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Kočička si u nás teprve 14 dní zvykala. Je to adoptivní dvouletá kočička, tříbarevná. Je velice plachá, na což nás paní, u které jsme kočičku adoptovali neupozornila. Nejprve kočička byla stále někde zalezlá, ale pomalu vycházela z úkrytu a přidávala se k našim třem kočkám. Ale pohladit se nenechala. A tak se stalo, že proklouzla na balkon a z 1. patra vyskočila ven. Já jsem ještě spala, balkon ráno otevíral manžel a ten zjistil, že kočka je fuč. Není zvyklá chodit ven.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Polly

Přihlášení: