Polina

Datum ztráty 25.10.2014
Místo ztráty Praha Modřany, Semická ulice č.14
Telefon 776775502
Odměna ANO
Jméno Polina
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Ruský Toy teriér
Věk 7 let
Barva hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Polina je 7 let stará fenečka, plemeno Ruský Toy Teriér, vypadá jako krysařík. Je hnědé barvy a váží cca 2 kg. Měla dvakrát zlomenou přední pravou nožičku, je to vidět u kloubu. Ztratila se 25.10. (10:00) v Sezemické ulici - Praha Modřany. Měla na sobě černý textilní obojek. Je čipovaná i tetovaná. Kastrovaná není. K lidem je velice přátelská, jde ke každému. Bojí se velkých psů. Fyzicky je aktivní. Vodu ráda nemá. Je zvyklá jezdit autem. Okolí ztráty zná. Číslo čipu: 958000000578332. Tetování číslo: TML1208. Email: kvinto@email.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Polina

Přihlášení: