Plyšák

Datum ztráty 24.08.2014
Místo ztráty Bítov, 102
Telefon 607499773
Jméno Plyšák
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Znojmo
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Plyšák je 4 roky starý pejsek, kříženec jezevčíka a rotvajlera. Váží cca 15 kg. Je hnědý a má po sobě žluté pruhy, že to vypadá jak kdyby měl kšíry. Kolem očí má černé ohraničení. Má malinko po obvodu potrhané jedno ouško. Ztratil se 24.8. v Bítově, Utekl a od té doby ho nikdo neviděl. Měl na sobě žlutý antiparazitní obojek a starý růžový obojek. Okolí ztráty znal, hodně utíkal. Je plavec, voda mu nevadí. Na auto zvyklý není. Fyzicky je aktivní. K lidem je velice přátelský. K ostatním pejskům je hravý, ne agresivní, ale moc přátelský také ne. Čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný není.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Plyšák

Přihlášení: