Plyšák

Datum ztráty 17.06.2016
Místo ztráty Brno, Gorkého 48
Telefon 776791575
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Plyšák
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 4 roky
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 17.6. ve večerních hodinách se nám kočička nevrátila domu na zavolání jak již dříve pro ní bylo zvykem na ní písknout či zavolat a ona přišla běhěm 5 min. domů. Kočička je drobná, černé barvy a na krku a bříšku má bílé flíčky o velikosti cca 5cm. Je plachá a slyší na jméno Plyšák. Váží cca 2,5 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Prosím kdyby jste kočičku zahlédli, neváhejte a informujte nás na tel. číslo nebo email. Při dopátrání kočky odměna je jistá. Děkujeme!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Plyšák

Přihlášení: