Plyš

Datum ztráty 26.06.2015
Místo ztráty Olomouc, Pešinova 26
Telefon +420 602 705 160
Odměna 1.500,- Kč
Jméno Plyš
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Britská kočka 
Věk 6 let
Barva šedo - bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Plyš je 6 let stará kříženka Britské kočky. Slyší na jméno Plyšák, Plyšáček. Váží cca 5 kg. Je šedobílá ( bílá náprsenka, přední tlapky a bříško). Je vykastrovaná. Nemá na sobě žádný obojek, není ani čipovaná. Má větší hlavu a žluté oči. V pátek 26. června se nám nevrátila z procházy po zahradě. Nikdy dříve neutekl, okolí skoro vůbec nezná. Je zvyklá na pobyt doma, ven moc často nechodila. Na pamlsek se asi nenechá nalákat - je plachá - bojí se cizích lidí i zvířat. Vody se taky bojí, na jízdu autem je zvyklá. Je spíše líná. Pokud jste ji zahlédli, prosím ozvěte se na uvedený telefon 602 705 160, za každou pomoc budeme vděční.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Plyš

Přihlášení: