Platinka

Datum ztráty 03.11.2017
Místo ztráty Psáry, Dolní Jirčany 363
Telefon 739703731
Odměna ANO
Jméno Platinka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Siamská kočka  
Věk 2 měsíce
Barva blue mitted
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Platinka je 10 týdnů stará, nemá obojek ani čip. Váží necelé 1 kg. Platinka je moje vysněné koťátko, které je velmi přítulné, umazlené, vždy když je mi smutno, tak ona přijde a usíná mi na hrudi. Vždy, když přijdu domů, mňouká a běží mě přivítat skoro jako pejsek..až na to, že dnes se neobjevila :´( a mně srdíčko puká :( Musela mi proklouznout mezi dveřmi, když jsem odcházela z domu, chtěla prozkoumat zahradu dne 3.11. 2017 odpoledne v chatové oblasti v Psárech / Dolních Jirčanech. Prosím přiveďte mi mou lásku zpět ♥ Odměna je jistá. Moc všem děkuji.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Platinka

Přihlášení: