Pixel

Datum ztráty 10.08.2015
Místo ztráty Ostrava-Zábřeh, Rezkova 4
Telefon 607139270
Odměna ANO
Jméno Pixel
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1 rok
Barva bílomourovaný
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pixel je drobnějšího vzrůstu, má celé bříško a přední i zadní tlapky bílé. Celý vršek těla je mourovaný bez bílých skrvn. Na hlavě má téměř přesný tvar obráceného písmene V - bílý čumák a tlamičku, zbytek hlavy je směrem od očí nahoru a ke hřbetu dále mourovaný. Váží cca 3 kg. Nemá obojek ani čip. Není kastrovaný. Má od kotěte v hrudníku tekutinu, takže při dýchání nebo vrnění "bublá", když se zadýchá (což jde lehce kvůli té tekutině), funí s otevřenou tlamičkou jako pes. Je plachý.10. srpna ráno vyskočil z okna v druhém patře a už se neukázal.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pixel

Přihlášení: