Piškotka

Datum ztráty 01.01.2015
Místo ztráty Praha10, Šafářova 9/166
Telefon 603495611
Odměna ANO
Jméno Piškotka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 Roku
Barva bílo-zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Naší Piškotku nejspíše někdo odcizil nebo utekla. Má velmi přítulnou a milou povahu a ke každému se lísá. Na pamlsek by se nechala nalákat určitě. Na fotce je ještě jako malé kotě, akorát povyrostla. Může se poznat taky podle krásných očí. Kolem zornice má tenký proužek zelené barvy a zbytek vyplnuje oranžová. Kastrovaná je. Nevrátila se z procházky. Váží cca 4 Kg. Má na sobě bílý obojek proti parazitům. Čip a tetování bohužel nemá. V minulosti se takto nikdy neztratila. Okolí v místě ztráty by to znát měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Zima jí moc nevadí. Je zvyklý být převážně doma... Telefon 603495611

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Piškotka

Přihlášení: