Piškot

Datum ztráty 13.10.2016
Místo ztráty Pohořelice, Polní 914
Telefon 733530345
Odměna ANO
Jméno Piškot
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva písková
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Piškot je 3 roky starý kocourek. Na své jméno slyší. Váží cca 3-5 kg. Nemá obojek ani čip. Není kastrovaný. Ztratil se nám kocourek v Pohořelicích na ulici Polní. Je světle zrzavé barvy a ve velikosti odrostlejšího kotěte. Moc nám nevyrostl, ale jsou mu už 3 roky. Je velmi mazlivý a hrozně rád se vždy přichytne za krk a několik hodin člověka olizuje. Poslouchá na své jméno - Piškot. Je velmi důvěřivý, nebojí se ani žádného psa, tak doufáme, že se s žádným zlým nepotkal. Nemůžeme ho několik dní najít. Každý den chodil pravidelně domů a teď už se týden neukázal.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Piškot

Přihlášení: