Pišík

Datum ztráty 24.06.2015
Místo ztráty České Budějovice, Osiková
Telefon 777039721
Jméno Pišík
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2 roky
Barva mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pišík je 2 roky stará kočička. Na své jméno slyší. Váží 3,5 kg, je mourovatá, se světlejší bradou a krkem. Oproti klasické kočce má huňatějsí ocas. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. 24.6. se nevrátila z pravidelné noční procházky. Nikdy dříve se neztratila, okolí ale zná. K cizím lidem je spíše ostražitá, určitě se nenechá jen tak pohladit, ale na pamlsek by se asi nalákat nechala. Voda jí moc nevadí, na jízdu autem zvyklá není. Je zvyklá na pobyt doma i venku. Doma je klidná, venku aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pišík

Přihlášení: