Písa

Datum ztráty 08.06.2016
Místo ztráty Děčín, Březová 143/188
Telefon 725477577
Odměna ANO
Jméno Písa
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Děčín
Plemeno Sphynx 
Věk 2 roky
Barva Naháč- růžová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 8.6. 2016 se nám zaběhl přibližně dvouletý kocourek Sphynx. Slyší na jméno Písa (Pisín). Je velmi přítulný a nikdy nebyl venku přes noc sám. Je to domácí kočka, ale pobyt venku miloval. Je to naháč, kastrovaný, ale má chloupky na ocásku i na hlavě. Bojíme se, že si ho někdo z naší zahrady prostě vzal, a proto doufáme, že se jen zaběhl. Místo ztráty jsou Březiny u Děčína. Prosíme o pomoc. FINANČNÍ ODMĚNA je samozřejmostí. Kontakt: 725 477 577, email: Anezka.11@seznam.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Písa

Přihlášení: