Pipan

Datum ztráty 04.08.2018
Místo ztráty Návsí 1122,
Telefon 730968212
Odměna ANO
Jméno Pipan
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Pták
Věk 1,5 roku
Barva šedo-zeleno-oranžový
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Senegalský papoušek. Za normálních okolností je to volnoletec, ale nejspíše se něčeho polekal, vyletěl vysoko a ubíral se směr Milíkov. Hledáme už druhý den, rozdáváme čísla (730 968 212). Až bude Mít hlad, přistane k lidem, je ssocializovaný. Přepeřoval se na bříšku a zádech, má zelené křídla a tělo, hlavičku šedočernou a bříško oranžové do tvaru V. Má modrý kroužek, slyší na Pipi, Pupíňo, Pipan a různé zkomoleniny... Prosím, koukejte kolem sebe a kdyžtak Mě kontaktujte.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pipan

Přihlášení: