Tino

Datum ztráty 03.02.2016
Místo ztráty Slavická obora u Nasavrk, Slavická obora u Nasavrk
Telefon 603206859
Odměna 100.000,- Kč
Jméno Tino
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Chrudim
Plemeno Československý vlčák
Věk 2 roky
Barva Vlkošedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Edit květen 2017: STÁLE HLEDÁM ZTRACENÉHO ČESKOSLOVENSKÉHO VLČÁKA SLYŠÍCÍ NA JMÉNO TINO. Hledám jej od 3.2.2016. Ztracen za zvláštních okolností! Jsou mu nyní 3 roky a 4 měsíce. PROSÍM, POMOZTE MI JEJ NAJÍT. MOHL BY BÝT I U NĚKOHO DOMA, kdo neví, že jej hledám. Nevěřím, že jej někdo zastřelil nebo mu ublížil. Tino je 2 roky starý pes plemene Československý vlčák. Na své jméno slyší. Váží 33 kg. V době ztráty na sobě měl kožený obojek bez známky. Je čipovaný a čip je registrovaný (203098100331152). Zvláštní znamení - na čumáku má bílou jizvičku. Není agresivní, má rád lidi, je zvyklý na děti. Dne 3.2.2016 v 15,30 se zaběhl svému majiteli v okolí Slavické obory, Práčov - Křižanovice. Chytil stopu a utekl za zvěří. Zpátky se už nevrátil. Nikdy dříve to neudělal. Okolí místa ztráty příliš nezná. Moc prosíme o pomoc a sdílení!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tino

Přihlášení: