Pinďa

Datum ztráty 20.05.2021
Místo ztráty Zakřany 263,
Telefon 739348746
Jméno Pinďa
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Kříženec
Věk Necelé 2 roky
Barva Černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pinďa je skoro 2 roky starý černobílý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný, drobný, váží asi 2 kg. Je zprvu dost bázlivý, ale pak velmi mazlivý, když se otrká. Je velmi bystrý a míru milovný. Velký lovec myší. Pustila jsem ho večer v 19.hod. jako každý den po žrádle na jeho poslední špacír. Vracíval se většinou kolem 22. hod., ale už asi dvakrát spal venku, protože se nevrátil. Ale tentokrát už nepřišel. Jsou to již 4 dny tak mám o něj strach... je to náš miláček.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pinďa

Přihlášení: