Píďa

Datum ztráty 29.11.2014
Místo ztráty Sněžné, Blatiny
Telefon 775255330
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Píďa
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno Kříženec
Věk 15 Let
Barva Hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
V sobotu 29.11. se ztratil v obci Blatiny na Vysočině kříženec Píďa. Je to voříšek, samec, hnědý s bílou náprsenkou, na krku má hnědý, má kožený obojek se známkou města Žacléř. Před měsícem oslavil 15. narozeniny, je téměř hluchý a slepý. Váží cca 15 Kg. Odměna za nalezení jistá! Ztratil se z procházky. Měl aspekty chronického útěkáře. Povahově je hodný, jen jak je hluchý, tak na zavolání nepříjde. Nalákat na pamlsek by se určitě nechal. Je důvěřivý a přátelský. Nikdo se ho nemusí bát. Je čipovaný, ale číslo čipu: 00062B1A9A - číslo čipu bohužel není registrováno a je 12 let staré. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty nezná. V pohybu už moc aktivní nebude. Vodu má rád. Sní cokoliv. Autem je zvyklý jezdit. Je otužilý. Zima mu nedělá obrovské potíže. Je zvyklý na pobyt převážně doma... Kuli věku má hodně bradavic, nad pravou tlapou má tukový výrostek. Telefon 775255330

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Píďa

Přihlášení: