Píďa

Datum ztráty 11.06.2015
Místo ztráty Načeradec, Olešná 9
Telefon 739018082
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Píďa
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Černobílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Píďa je 2 let starý kocour. Váží 5 kg. Je černý s bílými znaky (flíček pod čumákem, náprsenka, tlapky). Nemá na sobě žádný obojek. Není čipovaný. Je vykastrovaný. Ztratil se 11.6., kdy se nevrátil z pravidelné procházky. Nikdy dříve neutekl, ale v okolí se vyzná. Je plachý, ale pokud bude hladový, tak by se možná na pamlsek nalákat nechal. Vodu nemá rád. Na cestování autem je zvyklý. Je zvyklý na pobyt doma i venku, ven chodí pravidelně. Je aktivní. Pravděpodobně se pohybuje v okolí obcí Slavětín, Načeradec a Daměnice. Jakékoliv informace prosím volejte na tel.: 739018082. Děkuji

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Píďa

Přihlášení: