Picco (Piko)

Datum ztráty 13.09.2015
Místo ztráty Rousínov, Rousínov-les
Telefon 604600301
Odměna ANO
Jméno Picco (Piko)
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Rakovník
Plemeno Americký stafordšírský terier
Věk 2 roky
Barva bílá s tmavým žíháním
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
barva bílá s tmavým žíháním po celých zádech pokračujicí na ocas-špička ocasu bílá. žíhání na obou uších a s "pihou" na levé tváři.Zaběhl se v lese u obce Rousínov Okr. Rakovník spatřen v obci Krakovec naposledy 21/9,zde se měl toulat delší dobu.. zaměnitelný s pittbullem ,stáří 2roky ,váha cca28kg slyší na jméno Pikoušek. Kastrovaný není. Měl na sobě obojek bez známky, bohužel se neví jaký obojek. Nemá bohužel žádné tetování, ani nemá vůbec čip. Email: cocox3@seznam.cz Telefon: 604600301

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Picco (Piko)

Přihlášení: