Gábina

Datum ztráty 27.06.2022
Místo ztráty Byšice, Mladoboleslavská 314
Telefon 737925539
Odměna ANO
Jméno Gábina
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Pták
Věk Neznámý
Barva Šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Gábina je husa velká, věk přesný nevíme. Má kroužek, je handicapovaná, nedokáže lítat po zlomenině křídla, pouze plachtí. Mělo by se jednat o samici, ale neověřeno. Husa velká "divoká" je menší než domácí husa, může se poplést s kachnou. Je naprosto bezcenná jak do chovu tak na maso. Mám k ní citovou vazbu. Ztratila se ze zahrady na ulici Mladoboleslavská v Byšicích, vedle potravin Slunce, Prosím, pokud jste ji viděli nebo jste ji odchytili o kontaktování, nabízím odměnu za nález!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Gábina

Přihlášení: