Pes

Datum nálezu 24.07.2022
Místo nálezu Olomouc, Chválkovická 5
Telefon 775900039
Jméno Pes
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Kříženec
Věk 5
Barva Černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti nálezu:
Na diskuznim serveru bylo od nějaké slecny (prezdivka makrela543) zveřejněná fotka psa kterého prý našla za domem. Uvedla pouze že je z olomouckeho kraje. Pokud někomu tento pejsek chybí nebo víte že se nekomu ztratil nebo ho někomu daroval/prodal. Údajně jde o autonehodu a způsobená škoda není zanedbatelná ( možná by mohl vědět i autoservis že ho někdo přejel a nechal si opravovat auto). Asi nebylo nahlášeno policii, jestli alkohol nebo rychlost a psa pohodili za plot. Tipy na email prosim.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: