Percy (Persy)

Datum ztráty 22.12.2014
Místo ztráty Kopřivnice, Tyršova
Telefon +420 736 440 494
Odměna ANO
Jméno Percy (Persy)
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Nový Jičín
Plemeno Perská kočka 
Věk asi 2 roky
Barva Rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pustili jsme ho večer jako obvykle ven a ráno už se nevrátil. Nemá na sobě žádný obojek. Lidí se nebojí. Povahově je vyloženě hodný a společenský, mazlivý. Nemá čip, ani nemá tetování. Hodně chlupatý. Je hodně inteligentní, dokáže si otevřít dveře. Váží cca 3 Kg. Nikdy se na takto dlouhou dobu neztratil! Kastrovaný není. Blízký okolí v místě ztráty by to znát mohl (ale je opravdu blízké, perimetr 200 metrů). Vody se nebojí. V jídle trochu vybíravý, má rád maso. Zdravotní stav dobrý, jen má problém s ušima (podrápání). Zimu mu moc nevadí. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku... Telefon +420 736 440 494

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Percy (Persy)

Přihlášení: