Pepsi

Datum ztráty 11.12.2014
Místo ztráty Orlová, Rychvaldská 1343
Telefon 737173748
Odměna ANO
Jméno Pepsi
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Německý ovčák
Věk 2 Roky
Barva typu rex
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se 11.12.2014 během noci. Cvičená fenka NO typu Rex, utekla, přišli jsme na to ráno. Se psy se snáší dobře, není agresivní. Povahově je klidná, hodná a mírumilovná. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamslek by se nechala odchytit. Její chování však bude ovlivněno neznámým prostředím a strachem. Tetování má, ale již není bohužel čitelné. A má také Čip. Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 28-30 Kg. Nikdy v životě neutekla. Kastrovaná není. Hárat možná bude v aktuální době. Okolí v místě ztráty zná, ale jen úzce. Je aktivní, má ráda pohyb. Plavat umí, ale vodu nemusí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Zima jí nevadí. Je zvyklá na pobyt hlavně venku... Možná byla viděna v Orlové - u hospody ke studánce a potom Rychvald (rybníky)... Telefon 737173748

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pepsi

Přihlášení: