Pepíno

Datum ztráty 25.01.2015
Místo ztráty Neratovice, V hajnovkách 499
Telefon 604752341
Odměna 500,- Kč
Jméno Pepíno
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Kříženec
Věk 3,5
Barva bílomourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pepíno je 3,5 roku starý kocourek, bílomourovaté barvy srsti. Váží cca 5 kg. Obojek žádný nemá, čipovaný, ani tetovaný není. Je kastrovaný. Ztratil se v neděli 25.1. 2015 mezi 11:30 - 16:30 v Neratovicích. Mohl by se pohybovat v okolí ulic Smetanova, V hajnovkách nebo Janáčkova. To odpoledne byl v KD dětský karneval a pohybovalo se tam hodně lidí. K lidem je bázlivý, ostatní kočky snáší dobře. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty zná. Byl zvyklý chodit ven. Má rád vodu, v autě není zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pepíno

Přihlášení: