Pepina

Datum ztráty 13.10.2014
Místo ztráty dolni pocernice, Rtyňska 360
Telefon 739297392
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Pepina
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Německý špic
Věk 13
Barva kremova
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pepina je 13 let stará fenečka, plemeno Německý špic. Má krémově zabarvenou srst. Váží 2 kg. Na svůj věk vypadá mladě. Ztratila se 13.10.v odpoledních hodinách v Dolních Počernicích (Rtyňská 360), asi nám proběhla vraty. Je čipovaná 961001000053149. Neměla na sobě žádný obojek, není kastrovaná. V uchu má tetování, ale to už není čitelné. Je velmi plachá!!! Neublíží !! Spíše je veliký problém ji odchytit. Musí se na ni hrozně pomalu, třeba lákat na pamslek, ale opravdu pomaloučku. Nemá ráda vodu a trávu, je to taková "dámička", která se nechce ušpinit :) Umí jezdit autem, na svůj věk je fyzicky aktivní. Zná pouze hodně blízké okolí ztráty, byla převážně jen na zahradě.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pepina

Přihlášení: