Pepe

Datum ztráty 13.09.2020
Místo ztráty Ústí nad Labem, Skorotice
Telefon +420777241493
Odměna 20.000,- Kč
Jméno Pepe
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Ústí nad Labem
Plemeno Pták
Věk 3 roky
Barva Šedý s červeným ocasem
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
13.9. můj papoušek Žako Kongo přišel na to jak otevřít vlastní klec a uletěl než se ho podařilo zastavit. Uletěl mezi chatkami ve Skoroticích na kraji města. Je šedobílý s červeným ocáskem a slyší na jméno Pepé (je okroužkovaný). Bohužel se cizích lidí bojí, nicméně, když dostane hlad, tak by měl u lidí hledat jídlo. Pokud ho někdo uvidí, prosím ihned volejte +420777241493 a pokuste se ho zabavit povídáním a nabídněte mu ovoce (ovšem z dostatečné vzdálenosti, jinak se vyplaší). ODMĚNA

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pepe

Přihlášení: