Pepa

Datum ztráty 30.09.2014
Místo ztráty Lhůta u Tymákova, Lhůta 83
Telefon 733698655
Odměna ANO
Jméno Pepa
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva hnědočernobílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se nám kastrovaný kocour, slyší na jméno Pepa. Pobývá venku i doma. Nikdy se nezatoulal. Ráno 30.9. ještě přišel domů a pak šel ven a už se nevrátil. Je velkého vzrůstu, ocásek má černě pruhovaný a na konci černý, nosí ho rád zahnutý. Čip, ani tetování nemá. Obojek, krémové barvy měl proti klíšťatům. Je moc hodný a čistotný. Prosím kdo by ho našel, dejte vědět. Děkuji. Váží cca 7 kg. Povahově společenský, ale opatrný. Je hodný. Na pamlsek by se nechal odchytit. V jídle je vybíravý. Kastrovaný je. Okolí zná, ale jen úzce, okolo zahrady. Je spíše línější. Vodu nemusí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Telefon 733 698 655

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pepa

Přihlášení: