Pepa

Datum ztráty 06.07.2015
Místo ztráty Most, Obr.míru
Telefon 734371096
Odměna ANO
Jméno Pepa
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Most
Plemeno Britská kočka 
Věk 3 roky
Barva Čokoládově hnědý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mazlivý plyšáček, bojácný, povahově je sice opatrný, ale je hodný. Na jídlo by se možná nechal nalákat. V jídle úplně vybíravý není. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 4 Kg. Spadl z balkonu v přízemí. Kastrovaný není. Nikdy nebyl venku. Večer seděl na balkóně. Nemá čip, ani nemá tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Nikdy dřív takto neutekl. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklý pouze na pobyt doma - gaučový mazlíček. Nemá rád zimu! Telefon 734371096

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pepa

Přihlášení: