Penny

Datum ztráty 18.09.2022
Místo ztráty Hlohovec, Hlavní 222
Telefon +420730678160
Jméno Penny
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Břeclav
Plemeno Britská kočka 
Věk 8 let
Barva tmavě šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Penny je 8 let stará britská kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží asi 3,5 kg. Na své jméno slyší. Je zvyklá být pouze s námi v domácnosti, ven nechodí. Občas se nám snažila protáhnout dveřmi na dvorek, ale vždy se pár kroků od dveři přikrčila a neutíkala, a hlavně jsme to vždy viděli. Včera jsme zjistili, že se dlouho neobjevila, prošli jsme všechny skříně i schovávačky, ale bohužel doma není. Pravděpodobně se tedy dveřmi ven protáhla tak šikovně, že jsme si toho nevšimli. Je mazlivá a přítulná, ale venku jistě vystrašená.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Penny

Přihlášení: