Peggy

Datum ztráty 14.06.2015
Místo ztráty Vratimov, Severní 1310
Telefon 732262280
Jméno Peggy
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 1,5 roku
Barva stříbrno-hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Peggy je 1,5 roku stará fenka jorkšíra. Má klasické stříbrno-hnědé zbarvení, váží max. 3 kg. Má na sobě kožený červený obojek se známkou města Vratimov. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaná. Aktuálně má dlouhou srst na nohách, na těle je nakrátko ostříhaná. Je u ní podezření na hluchotu, případně nedoslýchavost, Vůbec nereaguje na volání ani na zvuky okolí. Ztratila se 14.6. po 19.30, kdy zmizela ze zahrady. Další 2 psi (jorkšír a pudl) zde zůstali. Nikdy dříve na takhle dlouhou dobu neutekl, okolí zná. K lidem je velmi přátelská, rozvalí se na záda a nechá se hladit. Na vodu je zvyklá, ale do rybníka sama plavat nepůjde. Na cestování autem je taky zvyklá, asi by nastoupila i do cizího. Je zvyklá především na pobyt doma. Je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Peggy

Přihlášení: